mirasyspartners

Aegton Systems jest partnerem Mirasys ds. oprogramowania

Z dumą informujemy, że firma Mirasys nominowała nas na swojego partnera ds. oprogramowania. Ta informacja jest dużą gratyfikacją za naszą pracę włożoną w stworzenie i rozwój systemu BigEye. 

 

“Integracja Mirasys VMS z systemem kontroli dostępu, która została stworzona z Aegton Systems jest kompletnym rozwiązaniem dla nadzoru, który umożliwia intuicyjny, wizualny sposób pracy. Układy, strumienie wideo, stos wiadomości – wszystko zostało zaprojektowane i prezentowane na ekranach bardzo przejrzyście, przez co wspierane jest szybkie podejmowanie decyzji, a przez to prawidłowe działania,” mówi Laura Virros, Wiceprezes Eksportu w firmie Mirasys. “Szacujemy, że rozwiązanie integrujące daje możliwość skierowania odpowiednich działań w odpowiednie miejsca, tak aby zabezpieczyć obszar ponad 10 razy szybciej niż przy użyciu konwencjonalnych systemów. Zapisy w logach i powiązane z nimi materiały wideo są również łatwe w użyciu do dalszych badań i tworzenia raportów.”

“Poprzez integrację Mirasys VMS i systemu UTC ATS Master chcieliśmy stworzyć dla klientów pakiet idealny, gdzie wszystkie elementy wizualne, które mogą pomóc w procesie nadzoru są w jednym miejscu. Mirasys to oczywisty wybór platformy VMS, ponieważ ten system jest bardzo łatwy w użyciu, a dzięki otwartej platformie użytkownicy Mirasys nie są przywiązani do niektórych marek kamer,” mówi Marek Kroplewski, Prezes Zarządu Aegton Systems.

 

http://www.mirasys.com/node/112650

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *