image Aegton Systems partnerem technologicznym Samsung Techwin image Aegton Systems partnerem technologicznym firmy Nedap

Aegton Systems parterem technologicznym firmy Mirasys

www.mirasys.com
Bardzo miło jest nam się pochwalić współpracą z kolejnym dostawcą zaawansowanych technologii. Od 10 listopada jesteśmy partnerem technologicznym firmy Mirasys. 

Mirasys to wiodący na rynku światowym fiński dostawca systemów zarządzania platformami wideo oraz aplikacji nadzoru kamer. Mirasys oferuje rozwiązania, które pomagają zarządzać przechwyconym przez kamery (z ponad 2000 dostępnych modeli) obrazem wideo, przez co wspiera większość systemów nadzoru.

Nasza umowa partnerska dotyczy przede wszystkim projektu BigEye – dostarczamy wtyczki, które mają za zadanie integrować system Mirasys z innymi systemami, np. kontroli dostępu czy alarmowymi. Nasze rozwiązanie pozwoli powiązać nagranie zarejestrowane w systemie Mirasys ze zdarzeniem zarejestrowanym przez inny system, np. zdalne otwarcie drzwi, odbicie karty dostępu, wywołanie alarmu itp. Jak bardzo przydatna jest taka integracja? Wyobraź sobie budynek, w którym przez 24 godziny na dobę rejestruje 400 kamer, a zdarzenia wywołuje 300 pracowników. Następnie wyobraź sobie, że nagranie jednego wybranego zdarzenia (np. nieautoryzowane otwarcie drzwi) możesz odnaleźć i odtworzyć za pomocą kilku kliknięć myszką – to jest właśnie BigEye.

   Related Posts
   • All
   • By Author
   • By Category