image Aegton Systems parterem technologicznym firmy Mirasys image Firma Aegton Systems została parnterem technologicznym firmy Salto

Aegton Systems partnerem technologicznym firmy Nedap

Nedap 2
Z dumą informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z firmą, która na całym świecie szerzy swoją misję: „Technology that matters”. Z dniem 8 grudnia staliśmy się partnerem technologicznym firmy Nedap.

Będziemy się koncentrować na integracji z AEOS – Zintegrowaną Platformą Zarządzania Bezpieczeństwem – jedna platforma dla kontroli dostępu, sygnalizacji włamania i napadu, telewizji dozorowej i skrytek z dostępem na kartę.

Nedap to działający od lat 30-tych XX wieku producent inteligentnych rozwiązań technologicznych mających zastosowanie w wielu dziedzinach, takich jak na przykład oczyszczanie wody, odnawialne źródła energii, domowa opieka zdrowotna czy szeroko pojęta ochrona i bezpieczeństwo. Nedap Security Management to jedno z najpopularniejszych rozwiązań oferowanych na rynku. Korzystają z niego firmy, banki, lotniska, instytucje rządowe i inne podmioty na całym świecie. System firmy Nedap samego tylko dostępu udziela ponad 37 milionów razy dziennie!

   Related Posts
   • All
   • By Author
   • By Category