a&s4

„Poznaj swojego klienta” artykuł w A&S Polska

W ostatnim numerze (4/2017) czasopisma A&S Polska ukazał się artykuł na temat naszego systemu BigEye Retail Analytics.

Cieszymy się, że w ostatnim numerze czasopisma A&S Polska poświęconym głównie Smart Retail, znalazł się artykuł na temat naszego systemu!

Cały numer dostępny jest w wersji online (kliknij) lub można go pobrać w wersji PDF (kliknij). Nasz artykuł znajduje się na stronie 73. Przyjemnej lektury!

Strona A&S Polska: http://aspolska.pl/
Strona BigEye RA: https://analitykasklepow.pl/

bigeye ds

Nowa strona produktu BigEye Distributed Security

BigEye Distributed Security to nasz flagowy produkt. W związku z wieloma zapytaniami o wyceny, oferty, możliwości, postanowiliśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych klientów i uruchomiliśmy osobną stronę dedykowaną tylko BigEye DS:

https://integracjesystemow.pl

BigEye DS wdrażamy z powodzeniem w budynkach użyteczności publicznej, biurowcach, na terenach zakładów produkcyjnych, centrach logistycznych. W różnych miejscach jest odpowiedzią na różne bolączki klientów i oferuje szereg dodatkowych korzyści. Cały czas pracujemy nad tym, aby powiększać listę interfejsów systemów, które możemy zintegrować.

Staramy się, aby nasz system był uniwersalny i mógł pracować w różnych warunkach, różnych konfiguracjach. Nie uzależniamy wyceny naszego systemu od typu klienta czy wyzwania jakie stawia wdrożenie. Dlatego też na nowej stronie BigEye DS znajduje się kreator wyceny. Każdy z naszych klientów może w prosty sposób przeliczyć szacunkową wartość wdrożenia systemu BigEye. Wszystko czego potrzeba to odpowiedź na kilka pytań:

  • jakie systemy będą podlegać integracji?
  • ile elementów detekcyjnych łącznie ze wszystkich integrowanych systemów będzie na obiekcie?
  • ile pomieszczeń znajduje się na całym obiekcie?
  • ile pomieszczeń znajduje się na jednej kondygnacji?

Jeśli masz te dane, możesz określić szacunkowy koszt wdrożenia naszego systemu. Wycena zostanie przesłana do Ciebie mailem, jeśli ją zapiszesz. Jeśli założysz na naszej stronie konto, będziesz mieć dostęp do wszystkich stworzonych wycen.

Jeśli cena jest zbyt wysoka (nie oszukujmy się,  zawsze chcemy, aby była niższa), skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci rabatu na dany projekt, gdy zapoznamy się z jego szczegółami.

Nie znalazłeś wśród interfejsów takiego, który chcesz zintegrować? O nic się nie martw, tylko skontaktuj się z nami. Być może jesteśmy w trakcie prac nad jego dodaniem, a może zintegrujemy interfejs specjalnie dla Ciebie!

Zapraszamy na stronę https://integracjesystemow.pl, a także do kontaktu z nami.

Dahua-HDCVI-3-b

Oficjalnie rozpoczynamy współpracę z Dahua Polska

Nasza współpraca z firmą Dahua Polska trwa już od jakiegoś czasu. Wspólnie staramy się ulepszać oferty obu stron, dzielić nowinkami technicznymi. Od dzisiaj możemy pochwalić się oficjalną współpracą z firmą Dahua Technology.

Dahua Technology to wiodący światowy producent urządzeń  i rozwiązań w dziedzinie systemów bezpieczeństwa oraz automatyki budynkowej. Według raportu IHS 2016 Dahua zajmuje drugą pozycję na liście największych światowych producentów systemów telewizji dozorowej. Dahua Technology każdego roku inwestuje blisko 10% swoich zysków na rzecz badań i rozwoju nowych technologii. Dzięki zatrudnieniu ponad 5000 inżynierów w dziele R&D, dostarcza produkty o wysokiej jakości i wydajności. Rozwiązania firmy są modularne oraz skalowalne, dzięki czemu oferują elastyczne opcje konfiguracyjne. W swojej ofercie  posiada zaawansowane urządzenia do monitoringu wizyjnego oraz termalnego, systemy kontroli dostępu, systemy nadzoru ruchu ulicznego, systemy SSWiN wraz z elementami wykonawczymi oraz wideodomofony. Dopełnieniem oferty jest oprogramowanie umożliwiające tworzenie zintegrowanych systemów bezpieczeństwa.

Wejdź na stronę firmy Dahua

 

wss

Warsaw Security Summit – spotkajmy się

Już za kilka tygodni w Warszawie odbędzie się pierwsza międzynarodowa konferencja branży security w Polsce Warsaw Security Summit.

Wspólnie z Dahua Technology Polska weźmiemy udział w tej konferencji. Zaprezentujemy informacje na temat systemu BigEye DSMS i korzyści z integracji systemów bezpieczeństwa. Zapraszamy na prezentację i do dyskusji. 

Warsaw Security Summit

bigeye ra2

Uruchomiliśmy stronę produktu BigEye Retail Analytics

Cały czas staramy się rozwijać nasze produkty. Od czasu do czasu powstają spin-offy produktu, nad którym trwały prace. Tak też się stało w przypadku BigEye Distributed Security.

BigEye DS wdrażamy już kilka lat i stale rozwijamy system, dodając nowe funkcjonalności, nowe interfejsy systemów podlegających integracji. Badając temat możliwości analizy obrazu, powstał nowy projekt, a z czasem nowy produkt – BigEye Retail Analytics. To system dedykowany sieciom handlowym i ma służyć zebraniu jak największej ilości danych o samych klientach oraz ich zachowaniu w sklepie. Pełna wiedza o konsumencie może zapewnić skuteczną sprzedaż i przewagę nad konkurencją. Uruchomiliśmy osobną stronę internetową dedykowaną naszemu nowemu projektowi:

https://analitykasklepow.pl

Co oferuje BigEye RA? Badamy:

  • demografię klientów (płeć i wiek)
  • czas spędzony w strefie objętej analizą,
  • ilość podejść do strefy objętej analizą,
  • mapy ciepła – w których miejscach sklepu klienci spędzają najwięcej czasu,
  • ścieżki klientów,
  • zliczanie osób.

Dane prezentujemy w formie raportów i wykresów. Na nowej stronie internetowej zamieszczone są cenniki BigEye RA.

Zapraszamy na stronę https://analitykasklepow.pl, a także do kontaktu z nami.

 

mirasyspartners

Aegton Systems jest partnerem Mirasys ds. oprogramowania

Z dumą informujemy, że firma Mirasys nominowała nas na swojego partnera ds. oprogramowania. Ta informacja jest dużą gratyfikacją za naszą pracę włożoną w stworzenie i rozwój systemu BigEye. 

 

“Integracja Mirasys VMS z systemem kontroli dostępu, która została stworzona z Aegton Systems jest kompletnym rozwiązaniem dla nadzoru, który umożliwia intuicyjny, wizualny sposób pracy. Układy, strumienie wideo, stos wiadomości – wszystko zostało zaprojektowane i prezentowane na ekranach bardzo przejrzyście, przez co wspierane jest szybkie podejmowanie decyzji, a przez to prawidłowe działania,” mówi Laura Virros, Wiceprezes Eksportu w firmie Mirasys. “Szacujemy, że rozwiązanie integrujące daje możliwość skierowania odpowiednich działań w odpowiednie miejsca, tak aby zabezpieczyć obszar ponad 10 razy szybciej niż przy użyciu konwencjonalnych systemów. Zapisy w logach i powiązane z nimi materiały wideo są również łatwe w użyciu do dalszych badań i tworzenia raportów.”

“Poprzez integrację Mirasys VMS i systemu UTC ATS Master chcieliśmy stworzyć dla klientów pakiet idealny, gdzie wszystkie elementy wizualne, które mogą pomóc w procesie nadzoru są w jednym miejscu. Mirasys to oczywisty wybór platformy VMS, ponieważ ten system jest bardzo łatwy w użyciu, a dzięki otwartej platformie użytkownicy Mirasys nie są przywiązani do niektórych marek kamer,” mówi Marek Kroplewski, Prezes Zarządu Aegton Systems.

 

http://www.mirasys.com/node/112650

Mirasys Webinar

System BigEye tematem Webinarium firmy Mirasys

Mirasys-Webinar
Mirasys Moment Webinar odbędzie się 3 grudnia – kompleksowa integracja z Mirasys stworzona we współpracy z Aegton Systems. Jeden interfejs do zarządzania alarmami, kontrolą dostępu i materiałem wideo. 

 

Webinarium Mirasys odbędzie się 3 grudnia (pt) w trzech oddzielnych przedziałach czasowych: 10.00 (10 am), 15.00 (3 pm), and 18.00 (6 pm), czasu wschodnioeuropejskiego, CET +1, UTC+2.

Mirasys Video Management System integruje się z wielką liczbą zewnętrznych aplikacji i usług. Webinarium prezentuje nasz system BigEye – kompleksowy system integrujący Mirasys VMS z systemem kontroli dostępu i alarmowym. Dzięki tej integracji zarządzanie alarmami, kontrolą dostępu oraz materiałem wideo odbywa się za pomocą jednego, interaktywnego interfejsu. Nasz Prezes Zarządu – Marek Kroplewski będzie gościnnie prezentował na webinarium.

W celu uzyskania szerszych informacji, proszę wysłać email pod adres: mirasys.moment@mirasys.com

Blue_4

Nowa funkcjonalność systemu Connected – integracja z drukarkami fiskalnymi

Connected został wzbogacony o kolejną funkcjonalność. Teraz wystawiając paragon w systemie można jednym kliknięciem uruchomić wydruk z drukarki fiskalnej.

Obowiązek założenia kasy fiskalnej obejmuje nie tylko sprzedawców produktów lub towarów, ale również osoby lub firmy świadczące określone usługi. Od marca 2015 roku do druku paragonów zmuszeni są lekarze, dentyści, fryzjerzy, zakłady kosmetyczne, gabinety medycyny estetycznej, właściciele lokali gastronomicznych lub świadczący usługi cateringu, prawnicy, notariusze, księgowi, doradcy podatkowi, czy też warsztaty motoryzacyjne, stacje kontroli pojazdów oraz wulkanizatorzy. System Connected umożliwia obsługę większości drukarek fiskalnych dostępnych na rynku: wszystkie modele Posnet, model Printo od Emar, model Profit od Innova, model Delio od Novitus, model MERA od Elzab. Sprawdź jakie funkcje posiada system Connected i skontaktuj się z nami, jeśli masz więcej pytań.

IMAG1108

BigEye zaprezentowany w Amsterdamie

Otrzymaliśmy zaproszenie od firmy Mirasys, aby zaprezentować nasze rozwiązanie BigEye wraz z ich systemem VMS na specjalnych targach dla branży zabezpieczeń w Holandii. W pierwszych dniach czerwca pojawiliśmy się w Amsterdamie.

Industrialny charakter hali Kromhouthal (http://kromhouthal.com/en) podkreślał temat eventu, który zorganizowała holenderska firma Smartwares Security – jeden z europejskich liderów wśród dystrybutorów systemów bezpieczeństwa. Swoje stoiska miało kilkadziesiąt kontrahentów z całej Europy. Nasza platforma integracyjna była prezentowana wraz z systemem VMS Mirasys jako „żywy” system. Bardzo nas cieszy fakt, że BigEye zwrócił na siebie uwagę, zwłaszcza tych, którzy mieli już do czynienia z VMS i ze Spotterem. Jeden z gości zaskoczony stwierdził: „Wow! Nie wiedziałem, że takie rzeczy można mieć w Mirasysie”. Jak widać BigEye może być interesujący nie tylko dla firm, które dopiero wdrażają systemy monitoringu, kontroli dostępu czy alarmowe, ale również dla tych, które chcą zintegrować systemy, które już posiadają lub poprawić wdrożone już integracje.

IMAG1888

Targi Funduszy Europejskich

Wybraliśmy się na Targi Funduszy Europejskich, które były organizowane w Poznaniu przez Urząd Marszałkowski. Badamy możliwości pozyskania dotacji na nasze nowe pomysły.

Targi Funduszy Europejskich, które odbyły się 2o maja, były okazją do zapoznania się z informacjami na temat Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Spółka Aegton Systems wcześniej skorzystała z dotacji w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka i ze względu na pozytywne doświadczenia, szukamy kolejnych źródeł unijnego wsparcia, bo akurat pomysłów na nowe projekty nam nie brakuje.

Aegton Systems


Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE, expecting T_STRING in /home/aegton/public_html/aegton.pl/wp-content/themes/twentyfourteen/footer.php on line 19