bigeye ds

Nowa strona produktu BigEye Distributed Security

BigEye Distributed Security to nasz flagowy produkt. W związku z wieloma zapytaniami o wyceny, oferty, możliwości, postanowiliśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych klientów i uruchomiliśmy osobną stronę dedykowaną tylko BigEye DS:

https://integracjesystemow.pl

BigEye DS wdrażamy z powodzeniem w budynkach użyteczności publicznej, biurowcach, na terenach zakładów produkcyjnych, centrach logistycznych. W różnych miejscach jest odpowiedzią na różne bolączki klientów i oferuje szereg dodatkowych korzyści. Cały czas pracujemy nad tym, aby powiększać listę interfejsów systemów, które możemy zintegrować.

Staramy się, aby nasz system był uniwersalny i mógł pracować w różnych warunkach, różnych konfiguracjach. Nie uzależniamy wyceny naszego systemu od typu klienta czy wyzwania jakie stawia wdrożenie. Dlatego też na nowej stronie BigEye DS znajduje się kreator wyceny. Każdy z naszych klientów może w prosty sposób przeliczyć szacunkową wartość wdrożenia systemu BigEye. Wszystko czego potrzeba to odpowiedź na kilka pytań:

  • jakie systemy będą podlegać integracji?
  • ile elementów detekcyjnych łącznie ze wszystkich integrowanych systemów będzie na obiekcie?
  • ile pomieszczeń znajduje się na całym obiekcie?
  • ile pomieszczeń znajduje się na jednej kondygnacji?

Jeśli masz te dane, możesz określić szacunkowy koszt wdrożenia naszego systemu. Wycena zostanie przesłana do Ciebie mailem, jeśli ją zapiszesz. Jeśli założysz na naszej stronie konto, będziesz mieć dostęp do wszystkich stworzonych wycen.

Jeśli cena jest zbyt wysoka (nie oszukujmy się,  zawsze chcemy, aby była niższa), skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci rabatu na dany projekt, gdy zapoznamy się z jego szczegółami.

Nie znalazłeś wśród interfejsów takiego, który chcesz zintegrować? O nic się nie martw, tylko skontaktuj się z nami. Być może jesteśmy w trakcie prac nad jego dodaniem, a może zintegrujemy interfejs specjalnie dla Ciebie!

Zapraszamy na stronę https://integracjesystemow.pl, a także do kontaktu z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *