image Solution Developer dla platformy Mirasys image Nasz projekt w kampanii marketingowej firmy Alpol

Partnerstwo z firmą UNICARD

Unicard
Staramy się ciągle powiększać grono systemów, które w ramach platformy BigEye będą zintegrowane z systemem Mirasys VMS. Informujemy, że zostaliśmy partnerem firmy UNICARD, a kolejnym systemem jaki zostanie zintegrowany jest system kontroli dostępu UniKD.

UNICARD to polski producent i dostawca różnego rodzaju rozwiązań z zakresu automatyzacji budynków i zabezpieczeń. Jest liderem na rynku rozwiązań z zakresu kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy oraz systemów identyfikacji osób. UNICARD wdraża również systemy niskoprądowe, systemy kartowe, parkingowe, biletowe oraz systemy bezpieczeństwa informatycznego.

System UniKD to rozwiązanie, z którego korzystają firmy zarówno z sektora prywatnego, jak i instytucje państwowe. Ten system KD został wdrożony m.in. w obiektach rządowych, jednostkach budżetowych, zakładach produkcyjnych i przemysłowych, bankach, budynkach biurowych, obiektach handlowych, szpitalach czy też hotelach. Skutecznie kontroluje dostęp do pomieszczeń i stref pracownikom i gościom.

   Related Posts
   • All
   • By Author
   • By Category