Connected

Connected

System wspomagający procesy w firmie

marketing | sprzedaż | zarządzanie projektem | serwis | e-commerce
Connected_Logo
Co to jest Connected?

System Connected to hybrydowy system ERP | CRM | B2B dostępny w Chmurze. Chcesz łatwo zarządzać procesami w firmie? Connected porządkuje i dzieli wszystkie dane i dokumenty w logiczne moduły. Nasz system obejmuje kompleksowo procesy związane ze wsparciem przedsiębiorstwa, udostępnia narzędzia do sprzedaży w sieci (e-commerce) oraz elektronicznej wymiany danych B2B.

System, który wysyła Ci powiadomienia i przypomnienia

Poprzez integrację naszego systemu z Google, wprowadzając w Connected zadanie lub wydarzenie, możesz je zawsze sprawdzić w swoim telefonie lub na tablecie. Dzięki Connected łatwo można zarządzać czasem, spotkaniami, a także listami zadań zarówno swoimi, jak i swoich pracowników.

1-03
conn2
Kompleksowość z wyborem

Chcesz zarządzać tylko procesem pozyskania klienta i zamówieniami? A może potrzebujesz kompleksowej kontroli nad działaniami w Twojej firmie od momentu wysłania oferty, przez transport, faktury po obsługę serwisu? W zależności od procesów, jakie chcesz obsługiwać, Twój system Connected będzie Ci oferował właściwe moduły. Wprowadzane dane są widoczne w systemie jako całość, wszystkie moduły bazują na wspólnych danych.

Dzięki tym modułom zautomatyzujesz i usprawnisz proces pozyskania nowych klientów, nowych zamówień. Prowadzisz pełną, dynamiczną ewidencję produktów, tworzysz cenniki, ustalasz politykę rabatową. Ewidencja otrzymanych zapytań ofertowych i ogłoszonych przetargów da Ci pewność, że niczego nie przeoczysz. Możesz ustalać plany, akcje marketingowe i nimi zarządzać. Dane z jednego modułu zaczytują się do innego, co gwarantuje brak błędów i pracę zgodną z polityką firmy. Automatyzacja procesu marketingu jest doskonałym narzędziem dla działów marketingu, przedstawicieli handlowych, jak również dla firm usługowych.

graph_growth
Automatyzacja procesu marketingu

zobacz jakie moduły obsługują ten proces

basket_4
Automatyzacja procesu sprzedaży

sprawdź jakie moduły obsługują ten proces

Ta grupa modułów będzie wspierać Twoją sprzedaż. Ewidencjonują one spływające zamówienia, umożliwiają wystawianie dokumentów związanych ze sprzedażą, zarządzanie stanami produktów w magazynie (również według ich numerów seryjnych, jeśli posiadasz czytniki i drukarki kodów kreskowych). Dokumenty z pełnymi danymi generowane są jednym kliknięciem, ponieważ moduły są powiązane i pobierają odpowiednie dane. System pozwala na prowadzenie dowolnej ilości magazynów, np. pod konkretne projekty, konkretnych klientów lub różne lokalizacje. To moduły dedykowane zwłaszcza branży projektowej, gdzie ważna jest kontrola nad konkretnymi dostawami towarów.

Realizację projektów rozumiemy bardzo szeroko. Są to zarówno kwestie finansowe, jak również kontrola sprzedaży i obsługi kontrahentów firmy. Możesz prowadzić ewidencję najistotniejszych warunków każdej z zawartych umów, otrzymywać zwrotnie informacje o zakresie wypełnienia tych warunków. Moduły w tym procesie pozwalają kontrolować Twoje zakupy, płatności (akceptacja wydatków), tworzyć szereg raportów itp. Ten proces jest istotny dla firm, które pracują w oparciu o projekt, wieloetapowe kontrakty, długofalową współpracę, gdzie ważne są terminy oraz optymalizacja zamówień i stanów magazynowych.

delivery_2
Automatyzacja procesu realizacji projektów

sprawdź jakie moduły obsługują ten proces

hammer
Automatyzacja procesów posprzedażowych

zapoznaj się z listą modułów obsługujących ten proces

Oferujemy moduły wspierające procesy po dokonaniu sprzedaży. Twoją piętą achillesową jest zarządzanie naprawą, zwrotami lub wymianą? Nasze moduły pozwalają na dokładną ewidencję czasu i warunków gwarancji konkretnych produktów (według numerów seryjnych), zgłoszeń reklamacyjnych i dalszych działań serwisowych. Właściwa organizacja procesu posprzedażowego gwarantuje przede wszystkim zadowolenie kontrahentów i utrzymanie z nimi dalszej współpracy.

W dobie powszechnie dostępnego Internetu, poszukiwanie produktów, jak również ich zakup w sieci jest kluczową wartością przewagi konkurencyjnej. System Connected umożliwia wsparcie sprzedaży internetowej. Sklep i strona internetowa są ściśle zintegrowane ze wszystkimi blokami wspierającymi pozostałe procesy sprzedaży i zarządzania firmą. Zmieniając jeden element w systemie zmiana automatycznie pojawi się na Twojej stronie internetowej i w internetowym sklepie. Wspieraj swoją sprzedaż przez możliwość samodzielnej wizualizacji online Twojego klienta. Zaistniej profesjonalnie w Internecie.

browser_HTML
E-commerce

sprawdź jakie moduły obsługują ten proces

B2B_nowy
Business-2-Business

A co byś powiedział na jeszcze większą automatyzację? Connected pozwala na wymianę danych z partnerami biznesowymi (dostawcy, odbiorcy, firmy współpracujące). Warunkiem takiej wymiany jest praca na systemie Connected przez obie (lub więcej) strony. Taka integracja pozwala na stworzenie platformy automatycznej wymiany danych pomiędzy partnerami, a dzięki temu zautomatyzowana zostaje sieć sprzedaży (łańcuch dostaw). Wymianie podlegać mogą dane na temat produktów, cenników, zamówień, ofert, faktur, stanów magazynowych, zgłoszeń serwisowych oraz komunikatów.

Chcę to!

Aby korzystać z Connected musisz:

  1. Wybrać, który proces lub procesy chcesz automatyzować dzięki Connected.
  2. Przejść przez etap wdrożenia i szybkiego szkolenia w dogodnym dla Ciebie i Twoich pracowników terminie.
  3. Opłacać miesięczny abonament.
buy_dark_green
koło_3
Rzucimy Ci koło ratunkowe

Ty i Twój Connected sam na sam? Skądże znowu! Każdy z naszych klientów ma zagwarantowane wsparcie techniczne. Odpowiadamy na każde pytanie, wątpliwość i problem. Zaspokajamy każdą biznesową potrzebę i pomagamy znaleźć właściwe rozwiązanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aegton Systems


Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE, expecting T_STRING in /home/aegton/public_html/aegton.pl/wp-content/themes/twentyfourteen/footer.php on line 19